Projekty domów drewnianychS34 Stajnia dla koni - 4 boksy

Zaskakujący funkcjonalnością i innowacyjnością rozwiązań, projekt stajni. Cztery boksy zostały w tym wypadku umieszczone pomiędzy przestronną komunikacją na północy a uroczą werandą na południu. Pomieszczenia pomocnicze, czyli paszalania i siodlarnia zostały umieszczone po lewej stronie budynku i połączone siecią wygodnych przejść – przez komunikację do paszalni, z paszalni do siodlarni oraz bezpośrednio z werandy do siodlarni. Czyż to nie jest wygodne rozwiązanie? Warto także wziąć pod uwagę fakt, iż wszystkie boksy mają dużą powierzchnię, więc stanowią niezwykle dobre rozwiązanie dla przebywających tu zwierząt.

Być może właśnie ten projekt Cię zachwyci? Ta stajnia nie należy do szczególnie rozwojowych, ale może będzie stanowiła właściwie rozwiązanie dla Ciebie i Twoich zwierząt?

 

Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Poddasze przystosowano do składowania siana i słomy.


pow. użytkowa: 148 m2
pow. zabudowy: 166.16 m2
kubatura: 865 m3
wysokość budynku: 6.55 m
kąt nachylenia dachu: 35 stopnie
min. wymiary działki: 17.35 x 28.77 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: nie

cena: 1700 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
Projekty domów szkieletowych
Projekty domów drewnianych 2014