Projekty domów drewnianychS35 Stajnia dla koni - 4 boksy

Stajnia przewidziana dla czterech koni, każdy boks o powierzchni 12 m2, posiada wyjście bezpośrednio do obszernej komunikacji poprowadzonej wzdłuż budynku. Przy zachodniej ścianie przewidziano dwa pomieszczenia gospodarcze, które można zaadoptować na paszalnię czy siodlarnię.

Prosta bryła budynku, dwuspadowy dach, niewielka powierzchnia zabudowy decydują o stosunkowo niskich kosztach budowy. Pozostaje pytanie, czy ta stajnia będzie wystarczającym rozwiązaniem dla Państwa hodowli?

 

 

Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Poddasze przystosowano do składowania siana i słomy.


pow. użytkowa: 116.13 m2
pow. zabudowy: 131.25 m2
kubatura: 579 m3
wysokość budynku: 6.82 m
kąt nachylenia dachu: 35 stopnie
min. wymiary działki: 15.85 x 24.72 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: nie

cena: 1500 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
Projekty domów szkieletowych
Projekty domów drewnianych 2014