Projekty domów drewnianychS36 Stajnia dla koni - 6 boksów

W tym projekcie przewidziano sześć boksów o dużej powierzchni (16 m2). Każdy z nich posiada dwa wyjścia – jedno do obszernej komunikacji, drugie – na werandę poprowadzoną wzdłuż całego budynku. Pomieszczenia pomocnicze – siodlarnię i paszalnię umieszczono po zachodniej stronie budynku, przy czym paszalania jest pomieszczeniem przejściowym, a siodlarnia posiada dodatkowe wejście z zewnątrz.

Niewątpliwym atutem tego projektu są obszerne boksy, w których nawet może przebywać oźrebiona klacz. Czy jednak w przyszłości sześć boksów wystarczy? Jakiej wielkości stajnię chcesz mieć?

 

Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Poddasze przystosowano do składowania siana i słomy.


pow. użytkowa: 295.13 m2
pow. zabudowy: 245.9 m2
kubatura: 1365 m3
wysokość budynku: 7.08 m
kąt nachylenia dachu: 35 stopnie
min. wymiary działki: 11.45 x 29.27 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: tak

cena: 2400 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
Projekty domów szkieletowych
Projekty domów drewnianych 2014