Projekty domów drewnianychS37 Stajnia dla koni - 3 boksy

Niewielka stajnia, w której wszystkie pomieszczenia podporządkowano koniom. Mamy tutaj trzy boksy, z których każdy posiada dwa wyjścia – do komunikacji idącej wzdłuż północnej ściany oraz na uroczą werandę, stanowiącą jednocześnie oryginalny akcent całego projektu. Wejść do budynku można również przechodząc z werandy do siodlarni, z której z kolei można przejść do paszalni połączonej z komunikacją.

Stosunkowo niewielkich rozmiarów stajnia, będzie się wiązała z niewielkimi nakładami finansowymi, jednakże, czy okaże się wystarczająca w przyszłości?

 

 

Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Poddasze przystosowano do składowania siana i słomy.


pow. użytkowa: 108.66 m2
pow. zabudowy: 136.39 m2
kubatura: 705 m3
wysokość budynku: 6.64 m
kąt nachylenia dachu: 35 stopnie
min. wymiary działki: 24.72 x 17.35 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: nie

cena: 1500 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
System reklamy Test
Projekty domów drewnianych 2014