Projekty domów drewnianychS38 Stajnia dla koni - 5 boksów

Intrygujący projekt stajni dla pięciu koni. Główne wejście znajduje się w nietypowym wykuszu, gdzie urządzono siodlarnię, z której przechodzi się do paszalni. Te pomieszczenia rozdzielają dwa boksy przewidziane przy zachodnim końcu budynku, od trzech pozostałych, usytuowanych w wschodniej części. Każdy z boksów ma powierzchnię 12 m2 i dwa wyjścia – jedno bezpośrednio na zewnątrz, drugie – do komunikacji.

Co sądzisz o tym ciekawym projekcie? Będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem? Chcesz stworzyć własną stajnię zgodnie właśnie z taką wizją?

 

 

Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Poddasze przystosowano do składowania siana i słomy.


pow. użytkowa: 155.9 m2
pow. zabudowy: 197.29 m2
kubatura: 1237 m3
wysokość budynku: 6.64 m
kąt nachylenia dachu: 35 stopnie
min. wymiary działki: 33.02 x 18.35 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: nie

cena: 1700 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
Projekty domów szkieletowych
Projekty domów drewnianych 2014