Projekty domów drewnianychProjekt domu MONTEVIDEO

MONTEVIDEO - dom z płazów drewnianych
Domy drewniane to świadome połączenie tradycji, elegancji i nowoczesnych rozwiązań. Ciągle wzrastającym zainteresowaniem cieszą się domy z płazów. Płaza jest to rodzaj bala drewnianego grubości. 16, 18, 20 cm, powstałego poprzez rozcięcie na pół pnia drzewa. W naszej ofercie pojawił się kolejny po Santa Cruz innowacyjny projekt wykonany w tej technice, nosi nazwę Montevideo.
Jest to propozycja wymarzona dla tych, którzy chcieliby wybudować dom stylizowany na chatkę, dom w górach, czy w lesie. Od tego z marzeń różni go to, że jest to nowoczesny oraz pełen przemyślanych rozwiązań dom, wyposażony w wiatę, zadaszoną werandę, przytulne i przestrzenne pokoje, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających inwestorów.
Ganek prowadzi do wiatrołapu, z którego przechodzi się do komunikacji, na wprost od niej znajduje się łazienka z prysznicem. Po prawej od komunikacji znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym , z którego przechodzi się na taras. W zachodniej części domku znajdują się dwa pokoje, za ich zewnętrzną ścianą znajduje się praktyczna wiata. Ten projekt to ziszczenie marzeń wszystkich szukających odpoczynku i ostoi osób.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Technologia drewniana - płazy :
- ściany zewnętrzne : słupki 4x15 rozstawione max. co 40cm obite
zewnątrz płytą płazami gr 70 mm, a wewnątrz deską płazopodobną gr.29mm , przestrzeń
pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 15cm.
- ściana wewnętrzna : wykonana z płazów drewnianych gr 70mm
- konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie blachodachówka.pow. użytkowa: 123.6 m2
pow. zabudowy: 99.5 m2
kubatura: 396 m3
wysokość budynku: 5.7 m
kąt nachylenia dachu: 35 stopnie
min. wymiary działki: 14.64 x 8.42 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: tak

cena: 2100 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
Projekty domów szkieletowych
Projekty domów drewnianych 2014