Projekty domów drewnianychS40 Stajnia dla koni - 26 boksów

Stajnia na 26 koni z pomieszczeniem mieszkalnym i lążownikiem

Wymiary boksów: 3m x 4m
Wymiary bram wejściowych 3,20m x 2,60m

Wyjątkowy projekt stajni, dla tych z Państwa, którzy chcą za jednym zamachem wejść w posiadanie stajni i domu. Ten projekt to wymarzony wybór dla miłośników koni. 26 boksów dla koni oraz część mieszkalna, na którą składa się m.in. pokój dzienny z łóżkami i aneksem kuchennym, łazienka, słowem wszystko, czego do życia potrzeba. Dzięki tej stajni Twoje marzenia są bliskie spełnienia.

26 boksów, izolatki dla konia, paszarnia, siodlarnia, myjnia, skład siana i słomy, pomieszczenie pomocnicze, lążownik oraz część mieszkalna dla ludzi to elementy stajni S40. We wschodniej części przeznaczonej dla koni znajduje się boks powiększony, będący dogodnym pomieszczeniem dla oźrebionej klaczy.
Natomiast w części przeznaczonej dla pracowników obsługi lub właścicieli znajdziemy 2 niezależne łazienki, jedną na parterze jedną na poddaszu, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz pokój z możliwością dowolnej adaptacji na piętrze.

Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej , instalacji wewnętrznej elektrycznej i wod.-kan, c. o. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby

Technologia tradycyjna:
- w części stajennej ściany murowane grubości 25cm.
- w części mieszkalnej ściany murowane grubości 30cm + 10cm styropian.
- konstrukcja więźby dachowej drewniana
- pokrycie dachówka ceramiczna
- poddasze przystosowano do składowania siana i słomypow. użytkowa: 1212.12 m2
pow. zabudowy: 805.59 m2
kubatura: 5170 m3
wysokość budynku: 8.19 m
kąt nachylenia dachu: 30 stopnie
min. wymiary działki: 66.93 x 25.4 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: tak

cena: 5000 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
Projekty domów szkieletowych
Projekty domów drewnianych 2014