Projekty domów drewnianychProjekt garażu z bali drewnianych G 53

Projekt garażu jednostanowiskowego z pom. gospodarczym, składem na drewno i altaną ogrodową z bala drewnianego.

Ciekawym i funkcjonalnym rozwiazaniem są garaże wykonane z bali. Ta technologia zyskuje uznanie w coraz szerszych kręgach inwestorów. Jest to rozwiązanie łączące tradycję oraz nowoczesność.
Znakomitym przykładem garażu z bali jest projekt G53, który wyposażony jest ponadto w zadaszenie, altanę z grillem i wędzarnikiem.
Dzięki takim urozmaiceniom, wspaniale rozszerza swoje funkcje, altana jest miejscem wypoczynku i rodzinnych spotkań od wiosny do jesieni.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Technologia drewniana - bale :

Budynek zaprojektowano w technologii z bali 68/120 . Główną konstrukcję nośną stanowią stopy fundamentowe zazbrojone konstrukcyjnie, słupy nośne, płatwie, oraz dach wielospadowy o konstrukcji krokwiowej z belka wiązara, drewno klasy co najmniej C-24
o wilgotności <22%.


pow. użytkowa: 54.8 m2
pow. zabudowy: 61.5 m2
kubatura: 190 m3
wysokość budynku: 4.54 m
kąt nachylenia dachu: 25 stopnie
min. wymiary działki: 7 x 10.65 m
ile stanowisk ma garaz: 0
czy poddasze: nie

cena: 840 zł


Domy z drewna Bielsko
34-325 Łodygowice, ul. Piłsudsiego 44
e-mail: domyzdrewna.bielsko@gmail.com
tel. 504-099-543
Projekty domów szkieletowych
Projekty domów drewnianych 2014